Oblasti podnikání

Máme řešení pro každého z vás

Gastronomie a ubytování

Restaurace, Fast foody, Kavárny, Cukrárny, Vinárny, Pivnice a hostince, Stánky s občerstvením, Ubytování

Maloobchod a velkoobchod

Obchody s potravinami, Farmářské trhy, Stánky, Rybí trhy, Mobilní prodej, Uzenářství, Pekárny, Kiosky, Knihkupectví, Obchody s dárkovými předměty, Obchody se sportovními potřebami, Obchody s oblečením, Obchody s obuví, Květinářství, Šperkařství a obchody s hodinkami, Parfumerie, Obchody s lihovinami, Obchody se zdravotními potřebami, Prodej vstupenek

Služby, řemesla a ostatní podnikání

Centra zdraví a krásy, automyčky, fitness centra, autoservisy, dopravní služby, taxislužby, parkoviště, opravy, řemeslníci, stavební služby, zdravotní služby, veterinářství, intelektuální služby, cestovní kanceláře, půjčovny, realitní agentury, právníci, úklidové služby

Obchody s potravinami

I rutina v podobě uspokojování základních lidských potřeb může být příjemným zážitkem.

Nákup potravin je pro každého běžnou činností, hladkým průběhem této každodenní samozřejmosti můžete maximálním způsobem zákazníkům zpříjemnit její plnění. Ukažte jim, že je vaše zboží zajímavé, chutné a pestré, že jsou vaše procesy perfektně připravené pro hladké uspokojování jejich potřeb z nakupování. Připojte čtečku čárových kódů, pokladní zásuvku a váhu, a díky kapacitě až 15tisíc PLU vytvoříte z mobilní pokladny Standard mini prostorově úsporné řešení na váš prodejní pult.

Farmářské trhy

Moderní technologie v podobě GPRS je váš velký kamarád.

Už jen krásné počasí může více zpříjemnit platbu vašemu zákazníkovi. O všechno ostatní se postará vaše chytré řešení s naší pokladnou Standard Mini. Snadno přidejte a odeberte zboží ve vašich sezónních prodejích. Jednoduše se zaměřte na vaše nejzajímavější a nejpoptávanější produkty.

Stánky

Žádné kabely, držáky a samostatné tiskárny. Otevřete prostor vašeho stánku pro vaše zboží a připravte se na nápor zákazníků, kteří dychtí po rychlosti.

Nikdo nechce stát ve frontě, všichni chceme být příjemně a bleskově obslouženi. Přidejte k vašemu vyřízení účtenky s pokladnou Standard Mini úsměv a zákazníci se k vám budou rádi vracet.

Rybí trhy

Při vyúčtování se budete cítit jako ryba ve vodě.

Ryby držte v chladu, ale vaše zákazníky příjemně zahřejte vašim profesionálním přístupem. V klidu se spolehněte na úžasnou výdrž baterie, kterou disponuje naše pokladna Standard Mini. Jednoduše přidejte, nebo odeberte druhy ryb, pokud chcete změnit nabídku. 

Mobilní prodej

Spolehněte se na řešení, které není omezeno ani prostorem, ani časem.

Na svých cestách se chcete zabývat jen možností zvyšování svých prodejů, potřebujete pohodlný nástroj, který předčí vaše očekávání a zákazníkovi sdělí, že jste plně vybaven pro uspokojení jeho potřeby z nakupování, a to kdykoli a kdekoli.

Uzenářství

Vaši zákazníci mají rádi zralost vašich výrobků, rádi se vrací, když jim chutná.

Proveďte vaše zákazníky labužnickou stezkou a zapište se do jejich paměti jako prvotřídní uzenářství. Přidejte, nebo odeberte druhy masa podle změny v prodeji a rychlou volbou spravujte akční nabídku. Stálým zákazníkům nabídněte spolehlivé a stabilní řešení v procesu vyřizování jejich objednávek.

Pekárny

Vůni vašeho skvělého pečiva doprovoďte hladkým vyúčtováním.

Váš zákazník, který ocení báječnou chuť vašich produktů, si zaslouží vynikající servis od výběru zboží k platbě. Rychlý příjem objednávek a výdej účtenek je příjemně překvapí a obohatí si tak zážitek z nákupu u vás. Zprostředkovatelé prodeje vašeho zboží ocení vaši připravenost a úsporu času, kterou jim bezproblémovým vyřízením jejich objednávek zajistíte. 

Kiosky

Pohotově řešte potřeby svých zákazníků.

S pokladnou Standard Mini buďte vždy připraveni na okamžité vyřizování vašeho prodeje. Vydávejte vaše účtenky jednoduše v sekundách, eliminujte fronty, buďte maximálním způsobem dostupní a rychlí.

Knihkupectví

Moudré knihy, stejně jako moudrá řešení, jsou nám příkladem.

Významnost a vzácnost vašich knih nesní přehlušit proces jejich prodeje. S pokladnou Standard Mini nemusíte umět číst mezi řádky, řešení je totiž extrémně jednoduché, jasné a snadno zapamatovatelné. Obsluha pokladny je jako procházka slabikářem. Tisk účtenek pro všechny tituly knih bude pro vás jedna báseň.

Obchody s dárkovými předměty

Prodej dárku obohaťte snadným vyúčtováním.

Organizované skupiny turistů čekající na zakoupení suvenýrů potěší zkrácení strávené doby ve frontě. Nákup toho, čím chtějí blízké potěšit, se samotný stává velkou radostí. Dopřejte jim pohodlí v rámci jejich cestování. Zanechte jim jen příjemné vzpomínky. Rychlou volbou odbavujte nejčastější objednávky na konkrétní zboží.

Obchody se sportovními potřebami

Zákazníci k vám s radostí doběhnou.

Pokud chcete, aby se k vám zákazníci vraceli, musíte jim nabídnout něco navíc. Může to být i celkový dojem, který v nich z celého nákupu zanecháte. Pokud bude nákup pohodlný a rychlý, nemůžete se mýlit, vždy se k vám z takových důvodů zákazníci rádi vrátí. Připravte pro ně akční nabídky a jednoduše je mějte v pokladně přednastaveny.

Obchody s obuví

Pohodlně a s jistotou projděte legislativní úpravou o EET.

Řešení pokladny Standard Mini zabezpečí účtenky pro jakoukoli velikost a tvar vaší obuvi, případně dalšího doplňkového zboží.  Budujte užší vztahy se svými zákazníky, diskutujte jejich potřeby, buďte pro ně doživotní prodejnou při každém jejich kroku. 

Květinářství

Pokladna Standard Mini je růží, kterou plňte radost svým zákazníkům jednoduchým a rychlým vyúčtováním.

Vaši zákazníci si chtějí užít vůni a krásu, kterou jim prostřednictvím vašeho rozmanitě barevného zboží nabízíte. Podpořte jejich zážitek snadným a rychlým získáním účtenky, na kterou nebudou muset čekat. Jednoduše měňte váš sortiment dle sezónnosti, rychlou volbou prodávejte zákazníkům jejich nejoblíbenější druhy květin a ostatního doplňkového zboží.

Šperkařství a obchody s hodinkami

Pokladna Standard Mini se stane klenotem vašeho podnikání.

Vyšperkujte váš proces vyřízení objednávky. Podpořte zákazníkovu radost z nakupování, kterou chce učinit sobě nebo komukoli blízkému v podobě luxusního dárku. Nejen pro něj, ale i pro vás jsou „čas peníze“.

Parfumerie

Luxusní zboží si zaslouží tu nejdokonalejší vůni rychlosti.

Nákupní zážitek v parfumerii musí být příjemným, odpočinkovým a zároveň dopingovým pro smysly vašich zákazníků. Závěr nákupu v podobě platby musí vnímat s lehkostí, jakou si nanášeli vaše parfémy, aby objevili tu správnou vůni. Ocení tak vaši připravenost a budou se chtít vrátit.

Obchody s lihovinami

Připravte svým zákazníkům chvíle pohody už při výběru zboží před jeho samotnou konzumací.

Nejprodávanější nápoje zařaďte do oblíbených, mněte v pokladně jednoduše sortiment dle vaší aktuální nabídky a poptávky vašich zákazníků. Účtenku tiskněte v sekundách, aby zákazníci šetřili čas a mohli vaše zboží co nejdříve vychutnat, či kohokoli ze svých blízkých potěšit atraktivním a okázalým dárkem.

Obchody se zdravotními potřebami

Buďte v pohotovosti, pokladna Standard Mini vás udrží ve zdravém nadhledu.

Pečlivě se soustřeďte na vyřešení problémů vašich zákazníků s jejich zdravím. Ostatní v rámci procesu platby musí fungovat bez povšimnutí. Znovu se k vám zákazníci vrátí pro radu a zboží, které jim pomůže od různých potíží. Spokojený zákazník vám udělá nejlepší reklamu.

Prodej vstupenek

Bavte se řešením, které vám usnadní prodej.

Investice do volného času musí být zábavou od začátku až do konce. Zajistěte, aby vaši zákazníci objednávali jakékoli vstupenky s maximálním potěšením. Podpořte chytrým řešením jejich radost s plánované volnočasové aktivity. Nechejte je, aby svým přátelům sdělili to nejlepší o procesu platby, kterou uskutečnili u vás. Pokladna Standard Mini je ten správný nástroj pro příjemnější plnění jejich snů.

Restaurace

Pokladna Standard Mini je partner, který splní vaše očekávání.

Získání účtenky je pro vašeho zákazníka rychlé a samotný doklad je velmi přehledný. Spokojenost zákazníků se vyplácí. Myslete na budoucnost, kde našli zákazníci špičkový servis, tam se rádi vrací. Tlačítka pro rychlou volbu u nejprodávanějších pokrmů ocení i vaši zaměstnanci.

Fast food

Rychlost je výsadou vašeho podnikání. Udržte si vysoký standard.

Jednoduchost v použití pokladny zrychlí proces doručení účtenky vašemu zákazníkovi. Rychlá objednávka – rychlé vyřízení, žádné čekání na jakékoli složitosti. 

Kavárny

Zákazníci jdou za odpočinkem, vy jim nabídnete pohodlné vyřízení jejich objednávky.

Vše probíhá bez zbytečného čekání, zákazník tak šetří čas pro svou chvilku, kterou si chce nerušeně užít. Nejprodávanější nápoje tak mohou být součástí rychlé volby zadávaného zboží pro účely dodání potřebné účtenky.

Cukrárny

Platba musí být pro vašeho zákazníka sladkou tečkou.

Zákazník si u vás užije ničím nerušenou chvilku, na kterou se bezpochyby těšil a platbu očekává rychlou, bez jakýchkoli časových prodlev. Nejprodávanější nápoje a dortíky tak mohou být součástí rychlé volby zadávaného zboží pro účely dodání potřebné účtenky.

Vinárny

Opijte vaše zákazníky dokonalostí vašeho přístupu při vyřizování jejich objednávek.

Vaši zákazníci ocení ty nejlepší odrůdy vín stejně tak, jako skvělý servis, který jim k prodeji můžete nabídnout. Sortiment vašich vín měňte dle sezónní potřeby, oblíbená vína veďte v rychlé volbě prodeje. Snadné vyřízení objednávek nezdrží zákazníka od očekávané ochutnávky vašich skvělých produktů.

Pivnice a hostince

Jednoduchost při potřebném získání účtenky může být i zábavou.

Než stihne zákazník zavtipkovat k této legislativní úpravě EET, účtenka je již připravena k převzetí. Bavte se otevřeně se svými zákazníky o pohodlném a jednoduchém vyřizování jejich pro vás tak důležitých objednávek.

Stánky s občerstvením

Užijte si pohodlně prostředí, ve kterém uskutečňujete svůj byznys.

Díky GPRS připojení nejste limitováni pro vyřizování vašich účtenek. Překvapte vaše zákazníky vaší připraveností a pohotovostí v procesu zpracování jejich potřeb a rychlých objednávek.

Ubytování

Pořádek v účtech je odrazem vaší schopnosti správně vést ubytovací zařízení.

Zákazníci očekávají čisté prostředí s příjemným vybavením a servisem, který bude rychlý, snadno dostupný a přirozený jejich touze po pohodlí. Chytře jim připravte prostředí, ve kterém vám budou věřit a do kterého se budou chtít vracet. Pokladna Standard Mini by měla rozhodně být součástí takového konceptu.

Centra zdraví a krásy

Zdraví a krása jsou základním zdrojem kvality našich životů. Zdravě se stavte také k vašemu podnikání.

Vaše péče o zákazníky, která je až osobní, protože se jim staráte o jejich tělo a nitro, může mít další přidanou hodnotu, a to v podobě rychlého a pohodlného získání účtenky za vaše tělu a duši prospěšné služby. Jednoduché řešení pokladny Standard Mini podpoří jejich příjemný zkrášlující zážitek.

Automyčky

Smyjte pot z neznáma a objevte řešení, které vám pomůže a stane se spolehlivým partnerem.

Díky možnosti rychlého vyúčtování mějte čas na své zákazníky, naslouchejte jejich potřebám a šetrně opečovávejte jejich vozy, které jsou nedílnou součástí jejich životů. Rozmazlujte je vaší šikovností, pokud umíte elegantně vyřešit systém pro vyúčtování, umíte se správně podívat i na jejich potřeby a splnit jejich očekávání. Není to jen nablýskaná kapota, ale také čistý podvozek.

Fitness centra

Pokladna Standard Mini posílí váš byznys.

Tréninkové programy, trenéry, permanentky, solária, doplňkový sortiment a další, tyto všechny oblasti vaší nabídky lehce zanesete do vašeho procesu vyúčtování. Doklad, který musíte zákazníkovi doručit, bude svou jednoduchostí a rychlostí prakticky zábavou a posílením vztahů pro dlouhodobou spolupráci.

Autoservisy

Skvělou jízdou může být i rychlý proces vyúčtování.

Všichni vaši zákazníci si chtějí užívat svých vozidel bez nehod, očekávají maximální spolehlivost, bezpečí a komfort. Dostaňte vaše zákazníky do rychlého, ale bezpečného pruhu snadným vyúčtováním. Nejčastěji účtovanou práci či zboží z vámi nabízeného sortimentu spravujte rychlou volbou prostřednictvím pokladny Standard Mini.

Dopravní služby

Postarejte se, aby byl pro vaše zákazníky čas strávený cestou příjemný a pohodlný.

Přeprava zboží nebo cestujících je mnohdy náročná a nároky a očekávání vašich zákazníků jsou vysoké. Dokažte svým zákazníkům, že mohou mít jen příjemné zkušenosti, a to jak ze služby, kterou jim tímto zajištujete, tak z procesu platby a následného získání potřebné účtenky. Důvěra zákazníků plynoucí z vaší spolehlivosti a všestranné péče se vyplácí.

Taxislužby

Zákazník nemusí řídit, vše řídíte za něj k dosažení jeho maximální spokojenosti.

Čas strávený získáním účtenky bude zákazník vnímat jako zkratku zajímavou a doposud neobjevenou ulicí, která ho rychleji přivede k potřebnému cíli. Ukažte svému klientovi profesionální transparentní přístup, který od vás očekává a nesedne pak do jiného vozu.

Parkoviště

Je to jako najít vychytané místečko k zaparkování.

Jděte vstříc svým zákazníkům, kteří nemusí na nic dlouze čekat. Pokladna Standard Mini je přenosná, se skvělou výdrží baterie a připojením k GPRS. Při rychlém vyřizování účtenky komunikujte s vašimi zákazníky a motivujte je k brzkému návratu na vaše skvěle situovaná parkovací stání.

Opravy

Využijte bezchybného procesu vyúčtování a opravujte jen to, co se očekává.

Plňte přání svých zákazníků u vás nebo v terénu. Radost z opravené věci podpořte bezchybným rychlým vyúčtováním prostřednictvím jednoduše použitelné pokladny Standard Mini. Překvapte je svou vybaveností a připraveností zasáhnout kdykoli a kdekoli.

Řemeslníci

Je to společník, který vás nezklame.

Vaše řemeslo je velmi žádané a vaše osobní práce je originální. Ukažte svým zákazníkům, že jste plně kompetentní zajistit zakázku od objednání po realizaci, až k pečlivému vyúčtování. Správné účty, dělají dobré přátele. Zákazníci si budou ještě více vážit vaší práce a osobního přístupu, zmíní se o tom ve svém okolí a zakázky se jen pohrnou.

Stavební služby

Použijte pokladnu Standard Mini jako základní kámen vašeho vyúčtování.

I přenosná, tzn. mobilní pokladna, může mít pevný základ, a to ve své jednoduchosti a rychlosti použití kdykoli a kdekoli. Váš skladník může jít s pokladnou až ke zboží, aby se ubezpečil, že je to přesně to, co zákazník požaduje, tisk účtenky může proběhnout okamžitě. Jde-li o stavební práce a úpravy, vše je možné řešit v místě realizace, pohodlně a přehledně. 

Zdravotní služby

Rychlá pomoc v podobě jednoduchého řešení.

Kde je zdraví, tam je i přirozený úspěch. S pokladnou Standard Mini budete stále v pohotovosti, připraveni jednoduše zvládnout vše potřebné ohledně tisku účtenky. Příjemně překvapte vaše klienty v situacích, které jsou pro ně náročné. Nezdržujte se žádnými složitostmi.

Veterinářství

Řešení pokladny Standard Mini je tak jednoduché, že se s ním budete chtít pomazlit.

Stejně jako majitelé domácích mazlíčků, tak i samotná zvířátka, neradi na cokoli čekají. Zkraťte jim jejich chvilku strávenou povinností použitím pokladny Standard Mini, která vše vyřídí rychle a spolehlivě, aby se mohli co nejdříve opět věnovat společným radovánkám v parku či doma na gauči.

Intelektuální služby

Chytře si zjednodušte svou povinnost.

Zvolte řešení, nad kterým nebudete muset přemýšlet. Upřednostněte rychlost, kterou vám pokladna Standard Mini zabezpečí. Nezdržujte se složitým vyúčtováním a vyzkoušejte si pohodlné použití nabízeného řešení této jednoduché pokladny.

Cestovní kanceláře

Jako vaši zákazníci okuste pohodlí, komfort a užijte si zážitek z rychlého tisku účtenky.

Každý se těší na svou dovolenou a formality během vyřizování vysněné dovolené si přejeme, aby byly co nejpříjemnější a nejrychlejší. Dopřejte vašim zákazníkům pohodu už při procesu platby. Rychlou volbou řešte nejpoptávanější destinace vašich zájezdů, motivujte je akčními nabídkami, které jednoduše spravujte přes pokladnu Standard Mini. 

Půjčovny

Vsaďte na spokojenost, kvůli které se budou chtít zákazníci vracet.

Předveďte svým zákazníkům, jak rychle umíte zpracovat jejich požadavky a plnit jejich očekávání. Zrychlete obsluhu, eliminujte nežádoucí fronty, zvyšte si počet transakcí, tzn. obsloužených zákazníků. Jednoduché řešení s pokladnou Standard Mini vám to umožní. Nic neponechávejte náhodě, mějte vyúčtování pevně ve svých rukou.

Realitní agentury

Zdomácněte si proces vyúčtování.

Vaši zákazníci jsou velmi zvídaví a chtějí všechno vidět, na všechno si sáhnout, domy i zahradami se projít, než si plácnete. Potěšte je rychlostí vyřízení jejich transakce po tak důležitém a velkém rozhodnutí, které museli učinit.

Právníci

Vás legislativní úpravy nikdy nezaskočí, chytře se postarejte o vaši zákonnou povinnost.

Jednoduchým řešením splňte, co je potřeba a věnujte tak více času klientům a jejich požadavkům. Pro obsluhu pokladny Standard Mini nemusíte studovat žádné rozsáhlé dokumentace a manuály, šetřete tedy síly a čas na čtení nezáživných zákonů.

Úklidové služby

Čistá práce – správné vyúčtování.

K řešení pokladny Standard Mini nemusíte po schodech, je to přímá cesta k perfektnímu výsledku. Nešpiňte si ruce nedokonalostmi, použijte jednoduchou, rychlou a bezproblémovou pokladnu, která vyřeší vaše potřeby a představy o snadném řízení vašeho podnikání.

Proč pokladny STANDARD

Standard mini je svým tvarem a hmotností sice předurčená k mobilnímu použití, ale díky své optické robustnosti může být umístěna i na stabilním prodejním místě, které má nouzi o prostor. Pokladna váží 600g, má integrovanou tiskárnu o šířce kotoučku 58mm a akumulátor, který zajistí tisk více než 250 účtenek, takže může klidně obsloužit celou směnu. Komunikace na server EET probíhá bezdrátově prostřednictvím wifi.

Vše na jednom místě

Akce - kompletní software na dva měsíce zdarma!

Nakoupit výhodně v e-shopu