Pokladny STANDARD

Vaše nejjednodušší řešení Elektronické Evidence Tržeb (EET)

Pokladny STANDARD


standardy-sc01

Cena  - Standard mini - 5.490,- Kč  - verze wi-fi
(bez DPH) cena po slevě: 3.990,- KČ

Koupit pokladnu

CENA  - STANDARD - 6.090,- KČ  - ETHERNET, WI-FI 
(BEZ DPH) cena po slevě: 4.490,- KČ

KOUPIT POKLADNU

 Žádné měsíční poplatky - Vaše nejlepší volba

Tlačítkové pokladny představují jednoduché nekomplikované řešení, které zvládne obsloužit i konzervativnější uživatel. Jsou vhodné zejména pro ty, kteří jsou na tlačítkové pokladny již zvyklí a nechtějí přecházet na jiné technologie.

Pokladny Standard jsou plně v souladu s legislativou EET a dalšími souvisejícími zákony a předpisy. V tomto zařízení se potkává jednoduchý, ale elegantní design přenosné tlačítkové pokladny vybavené integrovanou tiskárnou s technologickou vyspělostí dnešní doby, která v sobě skrývá vlastnosti mnohem robustnějších pokladních systémů, umí moderně komunikovat s Vaším počítačem, a samozřejmě s finanční správou.

Pokladnám zajišťujeme  Servis a zákaznickou podporu.  

Pokladny Standard nabízíme ve dvou verzích: Standard mini a Standard

standard

Standard mini je svým tvarem a hmotností sice předurčená k mobilnímu použití, ale díky své optické robustnosti může být umístěna i na stabilním prodejním místě, které má nouzi o prostor. Pokladna váží 600g, má integrovanou tiskárnu o šířce kotoučku 58mm a akumulátor, který zajistí tisk více než 250 účtenek, takže může klidně obsloužit celou směnu. Komunikace na server EET probíhá bezdrátově prostřednictvím wifi.

standard

Standard, je větší variantou pokladny mini. Větší tlačítka, větší rozměr klávesnice usnadňuje markování v provozu s větší frekvencí prodejů. Vestavěný akumulátor zajistí bez přerušení provoz i v případě výpadku proudu, a možnost připojit pokladnu na internet prostřednictvím kabelu, zase zajistí spolehlivější přenos na server EET. Nicméně pokud Váš dodavatel internetu selže můžete dál zůstat připojení díky vestavěnému modulu wifi.

Vše na jednom místě

Akce - kompletní software na dva měsíce zdarma!

Nakoupit výhodně v e-shopu