Příklady ve službách

Prohlédněte si v jakých službách je možnost využít řešení STANDARD

Centra zdraví a krásy

Zdraví a krása jsou základním zdrojem kvality našich životů. Zdravě se stavte také k vašemu podnikání.

Vaše péče o zákazníky, která je až osobní, protože se jim staráte o jejich tělo a nitro, může mít další přidanou hodnotu, a to v podobě rychlého a pohodlného získání účtenky za vaše tělu a duši prospěšné služby. Jednoduché řešení pokladny Standard Mini podpoří jejich příjemný zkrášlující zážitek.

Automyčky

Smyjte pot z neznáma a objevte řešení, které vám pomůže a stane se spolehlivým partnerem.

Díky možnosti rychlého vyúčtování mějte čas na své zákazníky, naslouchejte jejich potřebám a šetrně opečovávejte jejich vozy, které jsou nedílnou součástí jejich životů. Rozmazlujte je vaší šikovností, pokud umíte elegantně vyřešit systém pro vyúčtování, umíte se správně podívat i na jejich potřeby a splnit jejich očekávání. Není to jen nablýskaná kapota, ale také čistý podvozek.

Fitness centra

Pokladna Standard Mini posílí váš byznys.

Tréninkové programy, trenéry, permanentky, solária, doplňkový sortiment a další, tyto všechny oblasti vaší nabídky lehce zanesete do vašeho procesu vyúčtování. Doklad, který musíte zákazníkovi doručit, bude svou jednoduchostí a rychlostí prakticky zábavou a posílením vztahů pro dlouhodobou spolupráci.

Autoservisy

Skvělou jízdou může být i rychlý proces vyúčtování.

Všichni vaši zákazníci si chtějí užívat svých vozidel bez nehod, očekávají maximální spolehlivost, bezpečí a komfort. Dostaňte vaše zákazníky do rychlého, ale bezpečného pruhu snadným vyúčtováním. Nejčastěji účtovanou práci či zboží z vámi nabízeného sortimentu spravujte rychlou volbou prostřednictvím pokladny Standard Mini.

Dopravní služby

Postarejte se, aby byl pro vaše zákazníky čas strávený cestou příjemný a pohodlný.

Přeprava zboží nebo cestujících je mnohdy náročná a nároky a očekávání vašich zákazníků jsou vysoké. Dokažte svým zákazníkům, že mohou mít jen příjemné zkušenosti, a to jak ze služby, kterou jim tímto zajištujete, tak z procesu platby a následného získání potřebné účtenky. Důvěra zákazníků plynoucí z vaší spolehlivosti a všestranné péče se vyplácí.

Taxislužby

Zákazník nemusí řídit, vše řídíte za něj k dosažení jeho maximální spokojenosti.

Čas strávený získáním účtenky bude zákazník vnímat jako zkratku zajímavou a doposud neobjevenou ulicí, která ho rychleji přivede k potřebnému cíli. Ukažte svému klientovi profesionální transparentní přístup, který od vás očekává a nesedne pak do jiného vozu.

Parkoviště

Je to jako najít vychytané místečko k zaparkování.

Jděte vstříc svým zákazníkům, kteří nemusí na nic dlouze čekat. Pokladna Standard Mini je přenosná, se skvělou výdrží baterie a připojením k GPRS. Při rychlém vyřizování účtenky komunikujte s vašimi zákazníky a motivujte je k brzkému návratu na vaše skvěle situovaná parkovací stání.

Opravy

Využijte bezchybného procesu vyúčtování a opravujte jen to, co se očekává.

Plňte přání svých zákazníků u vás nebo v terénu. Radost z opravené věci podpořte bezchybným rychlým vyúčtováním prostřednictvím jednoduše použitelné pokladny Standard Mini. Překvapte je svou vybaveností a připraveností zasáhnout kdykoli a kdekoli.

Řemeslníci

Je to společník, který vás nezklame.

Vaše řemeslo je velmi žádané a vaše osobní práce je originální. Ukažte svým zákazníkům, že jste plně kompetentní zajistit zakázku od objednání po realizaci, až k pečlivému vyúčtování. Správné účty, dělají dobré přátele. Zákazníci si budou ještě více vážit vaší práce a osobního přístupu, zmíní se o tom ve svém okolí a zakázky se jen pohrnou.

Stavební služby

Použijte pokladnu Standard Mini jako základní kámen vašeho vyúčtování.

I přenosná, tzn. mobilní pokladna, může mít pevný základ, a to ve své jednoduchosti a rychlosti použití kdykoli a kdekoli. Váš skladník může jít s pokladnou až ke zboží, aby se ubezpečil, že je to přesně to, co zákazník požaduje, tisk účtenky může proběhnout okamžitě. Jde-li o stavební práce a úpravy, vše je možné řešit v místě realizace, pohodlně a přehledně. 

Zdravotní služby

Rychlá pomoc v podobě jednoduchého řešení.

Kde je zdraví, tam je i přirozený úspěch. S pokladnou Standard Mini budete stále v pohotovosti, připraveni jednoduše zvládnout vše potřebné ohledně tisku účtenky. Příjemně překvapte vaše klienty v situacích, které jsou pro ně náročné. Nezdržujte se žádnými složitostmi.

Veterinářství

Řešení pokladny Standard Mini je tak jednoduché, že se s ním budete chtít pomazlit.

Stejně jako majitelé domácích mazlíčků, tak i samotná zvířátka, neradi na cokoli čekají. Zkraťte jim jejich chvilku strávenou povinností použitím pokladny Standard Mini, která vše vyřídí rychle a spolehlivě, aby se mohli co nejdříve opět věnovat společným radovánkám v parku či doma na gauči.

Intelektuální služby

Chytře si zjednodušte svou povinnost.

Zvolte řešení, nad kterým nebudete muset přemýšlet. Upřednostněte rychlost, kterou vám pokladna Standard Mini zabezpečí. Nezdržujte se složitým vyúčtováním a vyzkoušejte si pohodlné použití nabízeného řešení této jednoduché pokladny.

Cestovní kanceláře

Jako vaši zákazníci okuste pohodlí, komfort a užijte si zážitek z rychlého tisku účtenky.

Každý se těší na svou dovolenou a formality během vyřizování vysněné dovolené si přejeme, aby byly co nejpříjemnější a nejrychlejší. Dopřejte vašim zákazníkům pohodu už při procesu platby. Rychlou volbou řešte nejpoptávanější destinace vašich zájezdů, motivujte je akčními nabídkami, které jednoduše spravujte přes pokladnu Standard Mini. 

Půjčovny

Vsaďte na spokojenost, kvůli které se budou chtít zákazníci vracet.

Předveďte svým zákazníkům, jak rychle umíte zpracovat jejich požadavky a plnit jejich očekávání. Zrychlete obsluhu, eliminujte nežádoucí fronty, zvyšte si počet transakcí, tzn. obsloužených zákazníků. Jednoduché řešení s pokladnou Standard Mini vám to umožní. Nic neponechávejte náhodě, mějte vyúčtování pevně ve svých rukou.

Realitní agentury

Zdomácněte si proces vyúčtování.

Vaši zákazníci jsou velmi zvídaví a chtějí všechno vidět, na všechno si sáhnout, domy i zahradami se projít, než si plácnete. Potěšte je rychlostí vyřízení jejich transakce po tak důležitém a velkém rozhodnutí, které museli učinit.

Právníci

Vás legislativní úpravy nikdy nezaskočí, chytře se postarejte o vaši zákonnou povinnost.

Jednoduchým řešením splňte, co je potřeba a věnujte tak více času klientům a jejich požadavkům. Pro obsluhu pokladny Standard Mini nemusíte studovat žádné rozsáhlé dokumentace a manuály, šetřete tedy síly a čas na čtení nezáživných zákonů.

Úklidové služby

Čistá práce – správné vyúčtování.

K řešení pokladny Standard Mini nemusíte po schodech, je to přímá cesta k perfektnímu výsledku. Nešpiňte si ruce nedokonalostmi, použijte jednoduchou, rychlou a bezproblémovou pokladnu, která vyřeší vaše potřeby a představy o snadném řízení vašeho podnikání.

Proč pokladny STANDARD

Standard mini je svým tvarem a hmotností sice předurčená k mobilnímu použití, ale díky své optické robustnosti může být umístěna i na stabilním prodejním místě, které má nouzi o prostor. Pokladna váží 600g, má integrovanou tiskárnu o šířce kotoučku 58mm a akumulátor, který zajistí tisk více než 250 účtenek, takže může klidně obsloužit celou směnu. Komunikace na server EET probíhá bezdrátově prostřednictvím wifi.

Vše na jednom místě

Akce - kompletní software na dva měsíce zdarma!

Nakoupit výhodně v e-shopu