Obchody s dárkovými předměty

Obchody s potravinami

I rutina v podobě uspokojování základních lidských potřeb může být příjemným zážitkem.

Nákup potravin je pro každého běžnou činností, hladkým průběhem této každodenní samozřejmosti můžete maximálním způsobem zákazníkům zpříjemnit její plnění. Ukažte jim, že je vaše zboží zajímavé, chutné a pestré, že jsou vaše procesy perfektně připravené pro hladké uspokojování jejich potřeb z nakupování. Připojte čtečku čárových kódů, pokladní zásuvku a váhu, a díky kapacitě až 15tisíc PLU vytvoříte z mobilní pokladny Standard mini prostorově úsporné řešení na váš prodejní pult.

Farmářské trhy

Moderní technologie v podobě GPRS je váš velký kamarád.

Už jen krásné počasí může více zpříjemnit platbu vašemu zákazníkovi. O všechno ostatní se postará vaše chytré řešení s naší pokladnou Standard Mini. Snadno přidejte a odeberte zboží ve vašich sezónních prodejích. Jednoduše se zaměřte na vaše nejzajímavější a nejpoptávanější produkty.

Stánky

Žádné kabely, držáky a samostatné tiskárny. Otevřete prostor vašeho stánku pro vaše zboží a připravte se na nápor zákazníků, kteří dychtí po rychlosti.

Nikdo nechce stát ve frontě, všichni chceme být příjemně a bleskově obslouženi. Přidejte k vašemu vyřízení účtenky s pokladnou Standard Mini úsměv a zákazníci se k vám budou rádi vracet.

Rybí trhy

Při vyúčtování se budete cítit jako ryba ve vodě.

Ryby držte v chladu, ale vaše zákazníky příjemně zahřejte vašim profesionálním přístupem. V klidu se spolehněte na úžasnou výdrž baterie, kterou disponuje naše pokladna Standard Mini. Jednoduše přidejte, nebo odeberte druhy ryb, pokud chcete změnit nabídku. 

Mobilní prodej

Spolehněte se na řešení, které není omezeno ani prostorem, ani časem.

Na svých cestách se chcete zabývat jen možností zvyšování svých prodejů, potřebujete pohodlný nástroj, který předčí vaše očekávání a zákazníkovi sdělí, že jste plně vybaven pro uspokojení jeho potřeby z nakupování, a to kdykoli a kdekoli.

Uzenářství

Vaši zákazníci mají rádi zralost vašich výrobků, rádi se vrací, když jim chutná.

Proveďte vaše zákazníky labužnickou stezkou a zapište se do jejich paměti jako prvotřídní uzenářství. Přidejte, nebo odeberte druhy masa podle změny v prodeji a rychlou volbou spravujte akční nabídku. Stálým zákazníkům nabídněte spolehlivé a stabilní řešení v procesu vyřizování jejich objednávek.

Pekárny

Vůni vašeho skvělého pečiva doprovoďte hladkým vyúčtováním.

Váš zákazník, který ocení báječnou chuť vašich produktů, si zaslouží vynikající servis od výběru zboží k platbě. Rychlý příjem objednávek a výdej účtenek je příjemně překvapí a obohatí si tak zážitek z nákupu u vás. Zprostředkovatelé prodeje vašeho zboží ocení vaši připravenost a úsporu času, kterou jim bezproblémovým vyřízením jejich objednávek zajistíte. 

Kiosky

Pohotově řešte potřeby svých zákazníků.

S pokladnou Standard Mini buďte vždy připraveni na okamžité vyřizování vašeho prodeje. Vydávejte vaše účtenky jednoduše v sekundách, eliminujte fronty, buďte maximálním způsobem dostupní a rychlí.

Knihkupectví

Moudré knihy, stejně jako moudrá řešení, jsou nám příkladem.

Významnost a vzácnost vašich knih nesní přehlušit proces jejich prodeje. S pokladnou Standard Mini nemusíte umět číst mezi řádky, řešení je totiž extrémně jednoduché, jasné a snadno zapamatovatelné. Obsluha pokladny je jako procházka slabikářem. Tisk účtenek pro všechny tituly knih bude pro vás jedna báseň.

Obchody s dárkovými předměty

Prodej dárku obohaťte snadným vyúčtováním.

Organizované skupiny turistů čekající na zakoupení suvenýrů potěší zkrácení strávené doby ve frontě. Nákup toho, čím chtějí blízké potěšit, se samotný stává velkou radostí. Dopřejte jim pohodlí v rámci jejich cestování. Zanechte jim jen příjemné vzpomínky. Rychlou volbou odbavujte nejčastější objednávky na konkrétní zboží.

Obchody se sportovními potřebami

Zákazníci k vám s radostí doběhnou.

Pokud chcete, aby se k vám zákazníci vraceli, musíte jim nabídnout něco navíc. Může to být i celkový dojem, který v nich z celého nákupu zanecháte. Pokud bude nákup pohodlný a rychlý, nemůžete se mýlit, vždy se k vám z takových důvodů zákazníci rádi vrátí. Připravte pro ně akční nabídky a jednoduše je mějte v pokladně přednastaveny.

Obchody s obuví

Pohodlně a s jistotou projděte legislativní úpravou o EET.

Řešení pokladny Standard Mini zabezpečí účtenky pro jakoukoli velikost a tvar vaší obuvi, případně dalšího doplňkového zboží.  Budujte užší vztahy se svými zákazníky, diskutujte jejich potřeby, buďte pro ně doživotní prodejnou při každém jejich kroku. 

Květinářství

Pokladna Standard Mini je růží, kterou plňte radost svým zákazníkům jednoduchým a rychlým vyúčtováním.

Vaši zákazníci si chtějí užít vůni a krásu, kterou jim prostřednictvím vašeho rozmanitě barevného zboží nabízíte. Podpořte jejich zážitek snadným a rychlým získáním účtenky, na kterou nebudou muset čekat. Jednoduše měňte váš sortiment dle sezónnosti, rychlou volbou prodávejte zákazníkům jejich nejoblíbenější druhy květin a ostatního doplňkového zboží.

Šperkařství a obchody s hodinkami

Pokladna Standard Mini se stane klenotem vašeho podnikání.

Vyšperkujte váš proces vyřízení objednávky. Podpořte zákazníkovu radost z nakupování, kterou chce učinit sobě nebo komukoli blízkému v podobě luxusního dárku. Nejen pro něj, ale i pro vás jsou „čas peníze“.

Parfumerie

Luxusní zboží si zaslouží tu nejdokonalejší vůni rychlosti.

Nákupní zážitek v parfumerii musí být příjemným, odpočinkovým a zároveň dopingovým pro smysly vašich zákazníků. Závěr nákupu v podobě platby musí vnímat s lehkostí, jakou si nanášeli vaše parfémy, aby objevili tu správnou vůni. Ocení tak vaši připravenost a budou se chtít vrátit.

Obchody s lihovinami

Připravte svým zákazníkům chvíle pohody už při výběru zboží před jeho samotnou konzumací.

Nejprodávanější nápoje zařaďte do oblíbených, mněte v pokladně jednoduše sortiment dle vaší aktuální nabídky a poptávky vašich zákazníků. Účtenku tiskněte v sekundách, aby zákazníci šetřili čas a mohli vaše zboží co nejdříve vychutnat, či kohokoli ze svých blízkých potěšit atraktivním a okázalým dárkem.

Obchody se zdravotními potřebami

Buďte v pohotovosti, pokladna Standard Mini vás udrží ve zdravém nadhledu.

Pečlivě se soustřeďte na vyřešení problémů vašich zákazníků s jejich zdravím. Ostatní v rámci procesu platby musí fungovat bez povšimnutí. Znovu se k vám zákazníci vrátí pro radu a zboží, které jim pomůže od různých potíží. Spokojený zákazník vám udělá nejlepší reklamu.

Prodej vstupenek

Bavte se řešením, které vám usnadní prodej.

Investice do volného času musí být zábavou od začátku až do konce. Zajistěte, aby vaši zákazníci objednávali jakékoli vstupenky s maximálním potěšením. Podpořte chytrým řešením jejich radost s plánované volnočasové aktivity. Nechejte je, aby svým přátelům sdělili to nejlepší o procesu platby, kterou uskutečnili u vás. Pokladna Standard Mini je ten správný nástroj pro příjemnější plnění jejich snů.

Vše na jednom místě

Akce - kompletní software na dva měsíce zdarma!

Nakoupit výhodně v e-shopu